TR EN
X
HAKKIMIZDA
 

ER-HA Elektrik Aydınlatma ve Güvenlik Sistemleri olarak, hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren ev, işyeri, kamu kurumları ve sanayi tesislerinin elektrik, aydınlatma ve güvenlik sistemlerine kadar, geniş bir yelpazede profesyonel çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Elektrik Aydınlatma ve Güvenlik Sistemleri konusunda deneyimli teknik ekibi ile keşiften montaja kadar müşterinin isteklerini dikkatle değerlendirerek, en verimli sistemin kurulmasını sağlayıp satış ve montaj sonrası teknik desteği ile de daima müşterisinin yanında olmaktayız.

 

Kaliteli ürünler ve hizmet kalitesiyle Elektrik ve Güvenlik sistemleri sektöründe yer alan ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir firma olarak, sektördeki deneyimi ve profesyonel kadrosu ile Türkiye genelinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz Elektrik Aydınlatma ve Güvenlik Sistemleri sektöründe; tüm teknolojik yenilikleri yakından takip eden müşteri beklentilerini karşılayan kalitede hizmet veren ve hergün gelişen bir firma olarak profesyonel, yenilikçi ve akılcı yaklaşımlarımızla alanımızda lider bir firma olmak.

Misyonumuz

Kuruluşumuzun ilk günden bu yana oluşan müşteri pörtföyümüzün, değişen ve gelişen istek ve ihtiyaçlarına ilk günkü disiplin ve titizlik ile hizmet vermeye devam etmek, müşteri pörtföyümüzü aynı kalitede genişletmek, hızla gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimizi yeni ve kaliteli ürünlerle buluşturmak.